درباره ما

کلینیک تخصصی دکتر فتوت یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز جراحی ، زیبایی ، پوست و مو در تهران می باشد که در آن انواع خدمات بوتاکس ، تزریق چربی و انواع جراحی های زیبایی مانند رینوپلاستی، جراحی شکم، پلک و چانه انجام می شود.

این خدمات توسط بهترین پزشکان و جراحان زیبایی انجام می گردد و شما با اطمینان خاطر می توانید نتیجه دلخواه را پس از عمل مشاهده نمایید .خدمات زیبایی در کلینیک دکتر فتوت از جمله جراحی زیبایی بینی، چانه و شکم و همچنین کاشت مو، و ابرو با بهتیرین قیمت و کمترین هزینه انجام می شود

هدف اصلی ما ارائه خدمات با کیفیت جهت احیاء سلامتی و جوانی و طراوت پوست  و مو می باشد. لذا در این کلینیک پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاهها و بهترین تجهــیزات و فنــاوری های نـوین زیبــایی و لاغـری روز دنیا بر طبـق اسـتاندارد هـــای مورد تایید FDA و وزارت بهــداشــت و درمـان به کار گرفته می شود . پرسنل مجرب و کارآزموده در کلینیک پوست و مو با بهره مندی از آخرین تکنولوژی و جدیدترین تکنیک های درمانی ، تحت نظارت پزشکان مطرح کشور و متخصصین حرفه ای پوست و مو، کاملترین خدمات را با هدف بهبودی کامل و رسیدن به بالاترین سطح رضایتمندی مراجعین گرامی ارائه می نمایند .
کلینیک  دکتر فتوت نهایت همکاری را به لحاظ اولویت زمانی و نوبت دهی ، پذیرش  و هم چنین به لحاظ مالی با مراجعه کنندگان عزیزخواهد داشت.

فهرست