لیفت تحتانی صورت

لیفت تحتانی – رفع غبغب و افتادگی گردن

لیفت تحتانی : این روزها با توجه به این که افراد به دنبال زیبایی های بیشتر هستند دست به عمل زیبایی مختلف می زنند. البته برخی افراد نیز با توجه به مشکلات پزشکی که دارند اقدام به این کار می کنند. برای جوان سازی پوست با توجه به پیشرفت پزشکی راه های زیادی وجود دارد که خیلی از افراد به دنبال آن هستند.

یکی از قسمت هایی که مورد توجه افراد می باشد جوان سازی پوست گردن است. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که مورد استفاده قرار می گیرد. لیفت تحتانی یکی از روش های کاربردی برای جوان سازی پوست گردن و رفع غبغب می باشد که شما می توانید با توجه به شرایط گفته شده در زیر عمل فوق را انجام دهید. اگر از متقاضیان این عمل هستید و می خواهید در مورد این روش اطلاعات کافی کسب کنید پس بهتر است با ما همراه باشید.

در مورد لیفت تحتانی بیشتر بدانید

لیفت تحتانی یک روش عالی برای جوان سازی پوست گردن و رفع غبغب می باشد که با بالا کشیدن پوست گردن، زیبایی از دست رفته بر می گردد. افزایش سن، وجود چربی های بیش از حد در گردن و مواردی از این قبیل باعث ایجاد چین و چروک و مشکلات در پوست گردن می شود. در این روش با بالا کشیدن پوست گردن و همچنین برداشتن غبغب به شیوه های مختلف عمل انجام می شود.

روش عمل لیفت تحتانی چگونه است؟

نخستین کار برای عمل لیفت گردن و غبغب بیهوشی عمومی می باشد که بدین صورت قبل از انجام عمل با نخ وسیله داروهای آرام بخش به فرد داده می شود تا دردی را حس نکند. در مرحله دوم بر اساس تشخیص پزشک مربوطه میزان تغییرات لازم بر روی بخشی از پوست انجام می شود تا به صورت یکجا برش داده شود. در روش سنتی برش با شروع از خط ریش و ادامه یافتن به سمت پایین تمام می شود. پس از جدا کردن غبغب به منظور لیپوساکشن و کمک به ترمیم عضلات ضروری است که یک برش جداگانه در زیر چانه ایجاد شود.

در مرحله سوم پزشک نواحی برش داده شده را با بخیه یا چسب بخیه می بندد. بخیه های استفاده شده ممکن است پس از چند روز نیاز به کشیده شدن داشته باشند. پس از طی دوران بهبودی بیشتر خطوط برش، درون پوست محو می شود و به شکل طبیعی به مانند خطوط طبیعی در می آید. در مرحله چهارم لیفت تحتانی، با کاهش ورم و کبودی ناحیه عمل شده، نتایج لیفت به خوبی خود را نشان می دهد. پس از عمل افراد احساس اعتماد به نفس بیشتری را در خود می بینند.

جراحی لیفت تحتانی مناسب چه کسانی است؟

تمامی کسانی که علائم پیری گردن آن ها را آزار می دهد می توانند به آسانی این عمل را انجام دهند، اما به صورت کلی لیفت تحتانی برای افراد زیر مناسب تر است:

– کسانی که پوست گردن آنها به دلیل تابش زیاد نور خورشید در طولانی مدت دچار آسیب شده است.

– کسانی که به دلیل از بین رفتن قوام عضلات تحتانی صورت، پوست زیر گردن آن ها شل شده است.

– کسانی که از عمل لیفت گردن نتیجه و توقع منطقی و به جا دارند.

– افراد غیر سیگاری که یک الگوی سالم زندگی برای خود در نظر گرفته اند.

– افرادی که به دلیل جا به جایی چربی دارای غبغب بد شکل و حجیم می باشند.

– افرادی که به دلیل سالم بودن و نداشتن بیماری خاص، بهبود درمان آن با مشکل مواجه نخواهد شد.

عوارض لیفت تحتاتی شامل چه مواردی است؟

همیشه به یاد داشته باشید استفاده از یک جراح پلاستیک عالی باعث می شود تا عمل شما با موفقیت بیشتری به اتمام برسد، چرا که عوارض عمل لیفت تحتانی ممکن است زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. برخی از عوارض لیفت تحتانی شامل موارد زیر می باشد:

  • احساس سفت شدن گردن و یا شکستگی آن
  • نبود تقارن در دو طرف گردن و بروز مشکلات گردن در آینده
  • باقی ماندن جای بخیه و ایجاد حساسیت های مختلف پوستی
  • تورم و احساس درد در ناحیه گردن و یا شکستگی در آن
  • تغییرات رنگ پوست به صورت نامنظم و ایجاد آلرژی
  • ریزش مو در نواحی جراحی شده
  • ایجاد حس گز گز در نواحی جراحی شده
  • ایجاد تغییرات مختلف رنگی بر روی پوست به صورت نامنظم

هزینه لیفت تحتاتی چقدر است؟

باید بیان کنیم که هزینه لیفت تحتانی با توجه به موارد مختلف از جمله انتخاب پزشک مناسب و لوازمی که در حین عمل از آن استفاده می شود تعیین می شود. هزینه های بیمارستان، میزان نیاز کار بر روی پوست گردن، دستمزد جراح پلاستیک و هزینه های مربوط به آزمایش های قبل از عمل همگی از جمله مواردی می باشد که در تعیین قیمت نهایی کار موثر است. اگر عمل بدون بی هوشی انجام شود قطعا هزینه های آن کاهش خواهد یافت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مهم
فهرست
مشاوره در واتساپ