جراحی توده پستان

جراحی توده پستان | توده های خوش خیم و بدخیم

جراحی توده پستان  : یکی از رایج ترین و شایع ترین بیماری هایی که امروزه در بسیاری از خانم ها مشاهده می شود، تشکیل توده پستان می باشد ، توده های خوش خیم و توده های بدخیم. اما سوال مهمی که در این مورد به وجود می آید علل به وجود آمدن این بیماری می باشد که در پاسخ به این سوال می توان گفت که تغییرات بسیار وسیع در رژیم غذایی افراد، کم تحرکی، کم خوابی، در معرض ارتعاشات فناوری واقع شدن و غیره از مهم ترین علل پیدایش این بیماری می باشد. از علائم این بیماری نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  پیدایش یک توده در ناحیه پستان
  • پوست پوست شدن پستان
  • ترشحات سیاه رنگ از پستان
  • دردهای مزمن در این ناحیه

بسیاری از پزشکان به خانم ها توصیه می کنند که برای جلوگیری از گسترش این بیماری چند وقت یکباری پستان های خود را لمس نموده و در صورت مواجه شدن با توده غیر عادی در پستان سریعا به پزشک متخصص مراجعه کنید. تشخیص سریع این بیماری هیچ گونه خطری را برای بیمار به وجود نمی آورد و می توان با استفاده از راه های درمان پیشرفته پزشکی مانع گسترش این بیماری بوده و از به وجود آمدن مشکلات حادتر جلوگیری کرد. برای جلوگیری از مبتلا به این بیماری می توانید سالانه به صورت مرتب به پزشک مامایی مراجعه کرده و با انجام سونوگرافی های لازم از وضعیت سلامتی خود با خبر باشید.

جراحی توده پستان

جراحی توده پستان

نحوه درمان توده پستان

همان طور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، اگر پزشکان بتوانند سریعا پی به وجود توده در پستان داشته باشند می توانند با تجویز قرص این توه را نابود کرده و مانع از رشد آن شوند؛ اما در بسیاری از موادر به دلیل ریز بوده توده و عدم توجه بیمار به آن، شاهد بزرگ شدن توده پستانی می شویم که در این صورت با هیچ قرص و دارویی نمی توان این بیماری را درمان داد و تنها راه آن عمل حراجی می باشد. عمل جراحی توده پستان بسیار راحت و آسان می باشد و بیماران نبایستی هیچ گونه نگرانی در این باره داشته باشند. کلا زمان این عمل چند دقیقه ای بیشتر طول نمی کشد و بیماران می توان با خیال راحت سلامتی خود را به دست پزشکان ماهر ما بسپارند. مرکز جراحی گلبرگ یکی از فوق متخصص ترین مراکز حراجی های عمومی می باشد که با داشتن پزشکان و کادر بیمارستانی بسیار مجرب و خبره خود تونسته است توجه بسیاری از بیماران را به سوی خود جلب کرده و بهترین و با کیفیت ترین امکانات و خدمات را در اختیار آنها بگذارد. شما نیز اگر از بیماری توده پستانی در رنج هستید می توانید همین حالا به گرفتن وقت مناسبی برای بیماری خود به این مرکز مراجعه نمایید.

جراحی توده پستان

جراحی توده پستان

جراحی توده پستان

همان طور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، اگر توده پستان از حد ممکن بزرگ تر شده باشد بیمار را بایستی جراحی کرد. همکاران ما در این مرکز برای مشخص کردن خوش خیم یا بدخیم بودن تومور ایجاد شده در ناحیه پستان، در وهله اول نمونه ای را از توده پستان دریافت می کنند تا با انجام آزمایشات لازم پی به خوش خیم و بدخیم بودن توده پستانی پی ببرند. بعد از مشخص شدن جواب نمونه برداری، پزشک متخصص تصمیم به جراحی توده پستان خواهد داشت که بعد از عمل نیز بیمار بایستی به صورت منظم به پزشک خود مراجعه نموده و آزمایش ها و سونوگرافی های لازم را انجام دهد تا از رفع و برطرف شدن کامل بیماری خود اطمینان حاصل کند. بیماران بعد از عمل جراحی ی دوره بسیار کوتاهی قرص مصرف می کند و هم چنین در صورت بروز هرگونه مشکلی و حالت غیر طبیعی می توانند سریعا با پزشک مورد نظر خود در ارتباط بوده و مشکل را ابزار نماید. بسیاری از بیماران نگران زیبایی پستان خود هستند که بعد از عمل جراحی آثار عمل بر روی پستان باقی مانده و زیبایی آن را ازبین می برد، این در حالی است که همکاران ما با استفاده از آخرین تکنولوژی و فناوری اقدام به جراحی خواهند داشت و بیمار بعد از عمل هیچ گونه آثاری از بخیه و عمل را در پستان خود مشاهده نخواهد کرد.

جراحی توده پستان

جراحی توده پستان

Tags:

مطالب مرتبط

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
مطالب مهم
فهرست